LipjaniPress

Veseli prapë ia ngatërron mbiemrin deputetes së LDK-së

Lajme

Kryeparlamentari Kadri Veseli përsëri ia ka ngatërruar mbiemrin deputetes së LDK-së, Melihate Tërmkollit, duke i thënë Melihate Termokolli.
Ai menjëherë e ka përmirësuar gabimin.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Nënkryetari i OVL-së së UÇK-së Nasim Haradinaj, e quajti ‘palaço’ ambasadorin Amerikan në Kosovë, Greg Delawie, por edhe pas kritikave që ai mori, duket se nuk është pishman

lipjanipress

PDK të gatshëm për fushatën zgjedhore

lipjanipress

Kryeministri: Haradinaj, peng i shtetit që kreu krime e masakra në Kosovë

lipjanipress

Edi Rama në AKK: Procesi i Ramushit do të përfundojë ashtu siç duhet

lipjanipress

Zyra e Mogherinit: Rrënimi i murit ndihmon qytetarët e Mitrovicës Veriore e Jugore

lipjanipress

Rrëfimi i plakut që e rrahën e ia dogjën shtëpinë në Mitrovicë

lipjanipress

Ramush Haradinaj flet nga Franca: Më ngeli merak që s’isha në përvjetorin e Rugovës (Audio)

lipjanipress

Mustafa kërcënon deputetët e LDK’së: Ata që s’e votojnë demarkacionin s’kanë vend në parti (Video)

lipjanipress

Parashikimi i motit për javën që po vjen

lipjanipress

Limaj thotë se opozita do t’i fitojë 57% të votave në zgjedhjet e ardhshme (Video)

lipjanipress

Haziri koordinohet me BIK’un në Gjilan “për ndërtimin e xhamive dhe një qendre islamike”

lipjanipress

Ja sa është numri i kosovarëve që jetojnë në Zvicër

lipjanipress
Skip to toolbar