LipjaniPress

Vetëvendosje mban sot konferencë për media

Lajme

Vetëvendosje kishte paralajmëruar dje se do të mbajë një konferencë për media. Por, konferenca ishte shtyre dy herë dhe pastaj ishte anuluar përfundimisht.

Sot kjo parti ka njoftuar se do të mbajë një konferencë në të cilën do të flas kreu i saj, Visar Ymeri.

Konferenca siç njofton Vetëvendosje do të mbahet në zyrat e saj në ora 13:00.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Veseli: Luta mund të hidhërohet, por LDK nuk është as e dyta në Gjilan

lipjanipress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

Çfarë po ndodh mes PDK-së dhe VV-së? Përçahet opozita: Adoleshentë politik

Granit

LDK akuzon VV’në për punësime partiake në sektorin e arsimit në Prishtinë

lipjanipress

Sulmuesi i Vehbi Kajtazi, ende në paraburgim

lipjanipress

Universiteti “Haxhi Zeka” nuk ka para për bursa

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Koloneli Daniele Bajata me bashkëpunëtor nga KFORI, vizituan Xhaminë Mulla Sherif Ahmeti Lipjan.

lipjanipress

Grainca: LDK e gatshme në çdo moment për zgjedhje

lipjanipress

KEDS ka njoftuar për vendet që do të kenë ndërprerje të rrymës gjatë ditës së nesërme

Press Lipjani

Pushimet e Ivanka Trump me të dashurën e Vladimir Putinit në Dubrovnik (Foto)

lipjanipress

Hoxhaj: Jemi të shqetësuar me armatosjen e Serbisë

lipjanipress
Skip to toolbar