LipjaniPress

Videoja e plotë e pjesës së dytë të dokumentarit “Njëmbëdhjetë Thikat”

Lajme

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar pjesa e dytë e dokumentarit “Njëmbëdhjetë Thikat”, kushtuar vdekjes misterioze të Dino Asanajt, ish-Shefit të Agjencisë Kosovare të Privatizimit.

Emisioni Zona Express, me autor Leonard Kerqukin, llogaritet të jetë ndër emisionet më të shikuar shqiptare të këtij zhanri; si në matjet televizive ashtu edhe në rrjetet sociale.

Pjesa e parë e dokumentarit “Njëmbëdhjetë Thikat”, e transmetuar një javë me parë, ka zgjuar interesim të jashtëzakonshëm. Sonte është transmetuar pjesa e dytë e këtij dokumentari.

Sonte, për herë të parë, janë zbuluar dokumente dhe SMS të shkëmbyer mes të dyshuarve kryesorë të këtij rasti.

Zona Express është prodhim i Gazetës Express për RTV Dukagjini.

Klikoni në videon e mëposhtme për ta parë emisionin e plotë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

170 mijë euro për ndërtimin e shtratit të lumit Sitnica

lipjanipress

Vajza e Xhemajl Mustafës shpreson që Specialja ta zbardhë vrasjen e babait të saj

lipjanipress

Arrestohet Shpend Ahmeti në Milano

lipjanipress

Nis mbledhja e LDK’së, Mustafa ekzagjeron me punën që kjo parti ka bërë nëpër komuna

lipjanipress

Banorët e Kodrës së Trimave protestojnë për mungesë të energjisë elektrike (Video)

lipjanipress

Nis përdorimi i shqipes në Maqedoninë jugore (FOTO)

lipjanipress

Turqi: Zyrtarët policorë që martohen me shkelës të kurorës e humbin punën

lipjanipress

Më 7 maj mbahen zgjedhjet për Bashkinë e Kavajës

lipjanipress

Veseli deputetëve: Punoni më shpejt

lipjanipress

Ashkalit e Lipjanit të mobilizuar për Zgjedhjet Lokale

lipjanipress

Përfundojnë “Ditët e Agimit” – rikujtohet vepra e Agim Ramadanit

lipjanipress

Njeriu që plagosi Vllasin përmend edhe Isa Mustafën

lipjanipress
Skip to toolbar