LipjaniPress

Vuçiq e Bërnabiq në takim që nga ora 10, flasin për Kosovën

Lajme

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, që nga ora 10 e mëngjesit të sotëm janë në Presidencën serbe dhe po bisedojnë për gjendjen në Kosovë, ka mësuar e përditshmja serbe “Blic”.

Siç mëson kjo gazetë, ata po bisedojnë edhe për ekonominë e të gjitha temat tjera të hapura politike, transmeton Koha.net.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

Trump nënshkruan sot një urdhër ekzekutiv për prishjen e dy marrëveshjeve ndërkombëtare

lipjanipress

Urimi i veçantë i kryetarit legjendar

lipjanipress

Turqia thotë se viktimat siriane kanë shenja të ‘sarinit’

lipjanipress

Haradinaj: Mali i Zi në NATO siguri për rajonin, do ta përfundojmë edhe demarkacionin

lipjanipress

Procesi gjyqësor vazhdon kundër të akuzuarve për puç në Mal të Zi

lipjanipress

Lajm i keq për Greqinë, BE nuk nënshkruan ndihmën financiare

lipjanipress

Florim Shala jep dorëheqje nga të gjitha funksionet në PDK në ditën e zgjedhjeve

lipjanipress

Helikopteri ushtarak rrëzohet mbi ndërtesat e banuara

lipjanipress

Kërkimfaljen e Vuciqit Stepanoviq e quan dyfytyrësi

lipjanipress

R E A G I M: Daim Hiseni reagonë publikisht deri tek institucionet relevante në vend

lipjanipress
Skip to toolbar