LipjaniPress

Zhurma misterioze zgjon banorët në orët e hershme të mëngjesit (Video)

Lajme

Gjatë orëve të para të mëngjesit, në Nottingham të Anglisë janë dëgjuar zëra misteriozë, që ngjanin me hungërima kafshësh.
Policia ka marrë ankesa të shumta, për zërat e pazakontë që dëgjonin në pothuajse çdo dy minuta, transmeton Telegrafi.

Ende nuk dihet nga vinin zhurmat misterioze

“Dukej sikur zhurmë e luftërave që gjëmonte dhe shuhej menjëherë”, është një nga komentet e shumta lidhur me rastin.

Nuk dihet se çfarë kanë qenë këto zëra që u përshkruan si mjaft të frikshme, të cilat nuk kanë dalë nga ndonjë fabrikë apo vend punishte.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Britania dërgon qindra ushtarë, tanke dhe armatim të rëndë në kufirin me Rusinë

lipjanipress

Molliqaj: Hyjmë koalicion me LDK-në, por pa Isa Mustafën

lipjanipress

Kjo është letra e Thaçit drejtuar Veselit pas tërheqjes nga iniciativa për ushtri (DOKUMENT)

lipjanipress

Lladrovci i ofron pozitë të lartë Xhavit Drenorit

lipjanipress

‘FSK’së i duhen 10 vjet që të arrijë nivelin e nevojshëm të Ushtrisë’ (Video)

lipjanipress

Le Pen tregon se çfarë do t’ju ndodhë punëtorëve të huaj në Francë, nëse ajo bëhet presidente

lipjanipress

Ish –Drejtori Arsimit në Prishtinë: Ahmeti të japë përgjegjësi për punësimin e 276 militantëve

lipjanipress

Gjendet traktori i vjedhur para 18 vjetësh (Video)

lipjanipress

“Ju tregoj datën kur do të nisë Lufta e Tretë Botërore”, flet burri që s’ka dështuar në asnjë parashikim

lipjanipress

Mustafa e Vuçiq në Bruksel do të diskutojnë për zbatimin e marrëveshjeve

lipjanipress

Drejtuesi i veteranëve në Istog paralajmëron luftë nëse Haradinaj ekstradohet në Serbi

lipjanipress

Parashikimi i motit për javën që po vjen

lipjanipress
Skip to toolbar