LipjaniPress

Zhurma misterioze zgjon banorët në orët e hershme të mëngjesit (Video)

Lajme

Gjatë orëve të para të mëngjesit, në Nottingham të Anglisë janë dëgjuar zëra misteriozë, që ngjanin me hungërima kafshësh.
Policia ka marrë ankesa të shumta, për zërat e pazakontë që dëgjonin në pothuajse çdo dy minuta, transmeton Telegrafi.

Ende nuk dihet nga vinin zhurmat misterioze

“Dukej sikur zhurmë e luftërave që gjëmonte dhe shuhej menjëherë”, është një nga komentet e shumta lidhur me rastin.

Nuk dihet se çfarë kanë qenë këto zëra që u përshkruan si mjaft të frikshme, të cilat nuk kanë dalë nga ndonjë fabrikë apo vend punishte.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Reçica: Nëse nuk kalon demarkacioni, PDK e gatshme për zgjedhje

lipjanipress

Kongresisti Rohrabacher i shkruan Nikoliqit: Këmbeni territoret me Kosovën (Dokument)

lipjanipress

Njoftim: Komuna Lipjanit

lipjanipress

Nikoliq: Thaçit ia zgjata dorën, por i thashë se je kriminel

lipjanipress

Duhani, shkaktar i 85 për qind të rasteve me kancer në mushkri

lipjanipress

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

lipjanipress

Monedha false 100-ëshe qarkullojnë nëpër Prishtinë

lipjanipress

Kuvendi debaton për transformimin e FSK-së në ushtri

lipjanipress

Ndërron Jetë Florenc Beqiri, Shqiptari Që u Masakrua Në Burgun E Francës

lipjanipress

Facebook me të ardhura prej 3.57 miliardë dollarë në tremujorin e fundit

lipjanipress

Aktakuzë për Koordinatorin e Inspektoratit të Punës që morri 10 mijë Euro ryshfet

lipjanipress

Josef Martinsen: Letër e hapur drejtuar Qeverisë së Kosovës

lipjanipress
Skip to toolbar