LipjaniPress

​Paratë e humbura në polici, kërkohet pronari

Lajme Lipjani

NJOFTIM
Policia bën të ditur se më 06 korrik rrethë orës 13:30 në stacionin policor në Lipjan, një kolegë (polic) A.Bytyqi ka sjellë para të gatshme, të cilat i ka gjetur në afërsi të Postës, në Lipjan.
“Ne lusim personin qe i ka humbur këto të holla të paraqitet në stacionin policor në Lipjan për t’i marrë ato”, thuhet në një deklaratë të Policisë.për LipjaniPress//

Policia falënderon kolegën, i cili ka treguar gatishmërinë për t’i kthyer paratë te pronari i vërtetë si dhe vlerësojmë lartë sjelljen e tij.//LipjaniPress.com//

Foto Ilustrim

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Nën patronatin e Kryetarit të Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, sot në Qendrën Kulturore “Tahir Sinani”, është mbajtur Akademi Përkujtimore,(VIDEO)

lipjanipress

R E A G I M: Daim Hiseni reagonë publikisht deri tek institucionet relevante në vend

lipjanipress

Mediat ndërkombëtare: Vrasja e Ivanoviq mund të shkaktojë trazira në Kosovë

lipjanipress

Uniteti në dialog, mision i pamundur

Rexhep Isufi

Takim zyrtar mes Greg Delawie dhe Adnan Rrustemi diskutuan për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit

lipjanipress

Sekuenca gjatë nënshkrimit të marrëveshjes së bashkëpunimit në mes të Kryetarit Imri Ahmeti dhe Ministres Hykmete Bajrami(VIDEO)

lipjanipress

Treshja e PDK-së me mesazh të koduar »: Punët e mëdha fillojnë nga një hap i vogël

Granit

Kastriot Luma, zgjedhet Kryetar në Kuvendin e të Rinjve të Kosovës!

lipjanipress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti ka uruar gjithë besimtarët islam muajin e shenjët të Ramazanit

lipjanipress

Rrëzohet aeroplani luftarak amerikan që po shkonte drejt Koresë së Veriut (FOTO)

lipjanipress

Kandidati Hajrullahu viziton Qendrën për punë Sociale në Lipjan.

lipjanipress

Ky është dënimi që i pret ata që tentojnë të votojnë dy herë

lipjanipress
Skip to toolbar