LipjaniPress

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

Lipjani Sport

Si çdo vitë Turniri Tradicional i futbollit të vogël, edhe sivjet do të organizohet për nderë të dëshmorit të kombit Xhavit Kozhani.

Për shkak të pjesëmarrjes së ekipeve nga e gjithë Kosova.

Sivjet Turniri “Xhavit Kozhani” do të filloi me 12.05.2018 në fshatin Ribar i Madh.

“Vendi i parë shpërblehet me 1000€ + Kupa + Medalje
“Vendi i dytë shpërblehet me 300€ + Medalje
Finalja do të mbahet me 26.05.2018, thuhet në njoftim nga ky turnir, Këshilli Organizativ
Konfirmo +383 (0) 45 513 737 +383 (0) 44 543 625

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

ISH NËNKRYETARI I DEGËS SË AKR-SË NË LIPJAN I BASHKOHET LËVIZJES VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Kryetari i Komunës, Imri Ahmeti gjatë vizitave në teren

lipjanipress

OPERACIONET NË ZEMËR NË KOHË PANDEMIE

lipjanipress

PDK dega në Lipjan sot me datë 03.10.2017, ka paraqitur Kallzim penal në Prokurorinë themelore në Prishtinë kundër Adem Duriqit, Drejtor i Drejtoratit për Prokurim, Komuna e Lipjanit.

lipjanipress

Në Lipjan Therr me thikë kushëririn

lipjanipress

NJOFTIM: Te nderuar miq, shoke dhe njerez te vullnetit te mire!

lipjanipress

Gjatë ditëve në vijim vendet që do të mbesin pa rrymë

lipjanipress

I.Gashi: GURAKUQI POET E PATRIOT I FLAKET

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Përkujtohet heroi i kombit Ismet H. Asllani në Lipjan.

Press Lipjani

Mashtrimi me subvencione, i bashkakuzuari në rastin e ish-deputetit thotë se përvetësoi mbi një mijë euro

lipjanipress

Ku mbet gjaku, A mjafton kjo?.

lipjanipress
Skip to toolbar