LipjaniPress

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -DurrĂ«s , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

Lipjani Sport

Shume trofe personal :
– Lojtari me i mire Enes Hajrullahu
-Portieri me i miri Rigon Osmani
-Trenerat me te mire U -11: Milot Rexhepi&Visar Bardhi

Urime Kampiona?

Urime Lipjan?


Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

LDK Dega në Lipjan fton të gjithë simpatizantet se më datën 17.03.2017 kremtohet 27 vjetori i themelimit të LDK-së dega Lipjan

lipjanipress

PDK Lipjan: IMRI AHMETI PËRMES NJERËZVE TË TIJ PO SHANTAZHON DHE KËRCËNON VOTUESIT

lipjanipress

Pse Ibrahim Rugova është figurë kaq e rëndësishme? (VIDEO)

lipjanipress

Bujani që vetëm para pak ditësh ka formuar nëndegën e Nismës, po tregon që çdo ditë po e rritë përkrahjen për kandidatin për kryetar të Lipjanit z.Heset Sahiti, duke u bazuar në programin tij zgjedhor.

lipjanipress

Kryetari i AKR-së,Behxhet Pacolli ka qendruar në komunën e Lipjanit

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti sot vizitoi për së afërmi punimet në hapjen dhe zgjerimin e shtratit të lumit në Blinajë.

lipjanipress

Gadime më 22.04.2017 me inciativen e kryetarit të nën degës PDAK-së Gadime Afrim Limani dhe Maliq Danqit në përkrahje të nënkryetarit të komunitetev në lipjan z.Sefer Tasholli është bër pastrimi i një depoje ilegale të mbeturinave.(FOTO)

lipjanipress

Mbahet mbledhja e radhës e Këshillit Komunal për Siguri në Bashkësi (KKSB)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti në mbështetje të sektorit privat

lipjanipress

TĂ« mĂ«rkurĂ«n, nĂ« Restorant “Magma” Lipjan, Kryetari i PartisĂ« Demokratike tĂ« KosovĂ«s, z.Kadri Veseli njĂ«herit edhe Kryetar i Kuvendit tĂ« KosovĂ«s ka bashkĂ«biseduar me strukturat e degĂ«s sĂ« PDK-sĂ« nĂ« Lipjan,

lipjanipress

‘Bebe nĂ« bord’ – shoferĂ«t tani obligohen tĂ« vĂ«nĂ« shenjat dalluese nĂ« automjete

lipjanipress

Përleshje mes Policisë dhe anëtarëve të PSD-së,

lipjanipress
Skip to toolbar