LipjaniPress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

Rozë

Moderatori Ardit Gjebrea ka paralajmëruar se diçka e rëndësishme do të ndodhë në Tv Klan.
Në ëmisioni ‘Ka një mesazh për ty’ do të trajtohet një temë shumë e rëndësishme që shqëtëson gjithë shoqërinë shqiptare. Se çfarë do të ndodhë, pritet të zbulohet gjatë emisionit. / Gexpress

Facebook Comments

Related posts

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

lipjanipress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Ky është urimi ‘qesharak’ që bën Lumi B për Beyoncen shtatzënë (Foto)

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli