LipjaniPress

Autobusët në flakë në Mitrovicë (Video)

Lajme

“Drejtësia në Kosovë” në emisionin e kaluar ka transmetuar pamje të djegies së katër autobusëve në rajonin e Mitrovicës.
Filmimet janë kryer në muajin korrik të këtij viti dhe rasti ishte cilësuar si njëri nga rastet më të rënda të zjarrit në Regjionin e Mitrovicës.

Reportazhi i përgatitur në bashkëpunim me Policinë e Kosovës ka sjellë detaje për veprimet e policisë që nga momenti kur policia e ka marrë informacionin për këtë zjarr, e deri në momentin e shuarjes së tij.

Zjarrfikësve u ishin dashur disa orë për të shuar zjarrin ndërsa, gjatë tentativave për të fikur zjarrin ishte lënduar edhe pronari i kompanisë së autobusëve.

Facebook Comments

Related posts

Gashi: Sulmi ndaj avokatit i ngjashëm me sulm ndaj një gjyqtari apo prokurori

lipjanipress

Shoqata “Jetimat e Ballkanit” ndihmon Komunën e Lipjanit me miell, pako higjenike dhe ushqimore

lipjanipress

Talebani i dërgon letër presidentit Donald Trump

lipjanipress

Malisheva në përkrahje të Ramush Haradinajt

lipjanipress

Kryetari Ahmeti, mbështet turinirin tradicional për nder të Dëshmorit Xhavit Kozhani- Burgia

lipjanipress

Policia: Arma me të cilën u plagos Vllasi kishte silenciator

lipjanipress

A e mblodhi Kryesinë e LDK’së çështja e ushtrisë?

lipjanipress

Milaim Zeka: Nëse ju vrau PDK-ja pse bëtë koalicon me ta?

lipjanipress

Ismet Beqiri e godet Albin Kurtin: Unë nuk kam shtet rezervë sikur ti

lipjanipress

Njihuni me nofkat e komandantëve gjatë luftës kush ishin, Korbi, Gjermani, Gazetari…

lipjanipress

Kuvajti i ekzekuton me varje 7 persona, përfshirë edhe princin

lipjanipress

Limaj: Ramush Haradinaj kandidat i opozitës për Kryeministër

Press Lipjani
Albanian
Kalo te paneli