LipjaniPress

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

Rozë

Pas një statusi gjithë mllef që këngëtarja ikonë e Kosovës, Adelina Ismajli, u drejtoi gjithë burrave të pushtetshëm, që po e kërcënojnë se do të publikojnë foto të saj intime, i ka dalë në mbrojtje partneri Val Krasniqi. Kërcënimi ndodhi kohë më parë.
Ai ka postuar foto intime në shtrat me këngëtaren, me diçiturën: “Oooo nuk kanë faj breee”.

Ai i cilësoi këto foto nga shtrati i tyre, intime dhe pa politikë, por foto që shprehin dashurinë e tyre të përjetshme. Disa ditë më parë, Adelina shpërtheu kundër politikanëve, pas kërcënimeve se do publikohen foto të saj intime.

“Unë nuk jam aq e fuqishme që të luftoj me të gjithë ju ministra, zëvendës-ministra, kryetarë, hajna, deputetë, kriminelë, bossa, gjyqtarë, biznesmenë, që tash e 20 vite keni dashur të jem gruaja apo dashnorja juaj”,- shkruante Adelina në statusin e saj./Story

Facebook Comments

Related posts

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Publikohet foto nudo e Nora Istrefit (Foto)

lipjanipress

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli