LipjaniPress

Conte në garë me Mourinhon për yllin e Benficas (Foto)

Sport

Jose Mouirnho dhe Antonio Conte, përveç Premierligës, janë konkurrentë edhe në afatin e transferimeve
Sipas të përditshmes portugeze, A Bola, menaxheri i Chelseas, Anconio Conte ka hyrë në garë për transferimin e mbrojtësit të Benficas, Nelson Semedo

Kurse, tash e një kohë për këtë lojtar ka shfaqur interesim edhe menaxheri i Manchester United, Jose Mouinho.

Reprezentuesi portugez thuhet se kushton 35 milionë funte (40 milionë euro). /Express

Facebook Comments

Related posts

Kovacic a je normal? (Video)

lipjanipress

RONALDO LA PRAPA MESSIN, FITON NJË ÇMIM TJETËR

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Kush e kërcënoi me vrasje liderin e Dardanëve, Lulzim Berisha? (Video)

lipjanipress

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress

Benzema paralajmëron Mbappen

lipjanipress

Dybala zhgënjen Unitedin (Foto)

lipjanipress

Juventus iu rikthehet fitoreve (Video)

lipjanipress

One Life dhuron donacion për dy ekipe të Ligës totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.

lipjanipress

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

Katastrofë, kjo nuk i ka ndodhur më parë Cristiano Ronaldos (Foto/Video)

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli