LipjaniPress

Gjakovë: Digjet autobusi, vlera e dëmit 15.000 euro

Lajme

Një autobus është përfshirë nga flakët në fshatin Osek Hile të Gjakovës.
Policia ka bërë të ditur se zjarri është lokalizuar, ndërsa sipas viktimës deri te zjarri ka ardhur nga një defekt në elektrik.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa vlera e dëmit të shkaktuar sipas viktimës është rreth 15.000 euro

Facebook Comments

Related posts

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Një mi i shkakton mijëra euro humbje një kompanie ajrore

lipjanipress

Goditet në kokë me shufër hekuri një 12-vjeçar nga Shkupi

lipjanipress

Mustafa: Rusia të mos i japë dhurata Serbisë për të na provokuar

lipjanipress

Kryetari Ahmeti kërkon punë dhe angazhim maksimal nga shefat e sektorëve

lipjanipress

Në Lipjan nuk është mbajtur mbledhja e KK-së, Opozita qendron në kërkesën për mbajtje të mbledhjës të jashtzakonshme

lipjanipress

DnV nis fushatën “As unë nuk votoj kandidatë të korruptuar”

lipjanipress

Zaevin e shpallin shqiptar

lipjanipress

Vdekja e 27-vjeçares në Gjinekologji: Familja kërkon ekspertizë të re (Video)

lipjanipress

Prishtinë, kështu i shmanget aksidentit që ka mundur të jetë tragjik (Video)

lipjanipress

Nesër seancë plenare, a do të votohet demarkacioni

lipjanipress

Përurohet projekti “Sistemi i unifikuar i adresave” në Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli