LipjaniPress

Gjilan: Merr para ryshfet, arrestohet nga policia

Lajme

Merr para me ryshfet në Gjilan, arrestohet një i dyshuar Merr para me ryshfet në Gjilan, arrestohet një i dyshuar
Është arrestuar një i dyshuar për marrje ryshfeti në pikën kufitare të Kosovës në Gjilan.

I dyshuari dyshohet se nga viktima mashkull shqiptar kishte kërkuar 20 euro ryshfet, ndërsa viktima i kishte dhënë 20 CHF (franga zvicerane).

Njësitet policore në vendin e ngjarjes, tek i dyshuari ka gjetur dhe konfiskuar në kartëmonedhë prej 20ChF që dyshohet se i dyshuari e kishte marrë nga viktima.

Me urdhër të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt./I

Facebook Comments

Related posts

Territori i Kosovës do të matet nga zyrat me dokumente kadastrale

lipjanipress

PDK dega në Lipjan ,mbajti takim në qytetin e Lipjanit

lipjanipress

Komisioni i angazhuar për matjen e territorit – “Ndodh që nuk e bëjmë matjen”

lipjanipress

Një muaj paraburgim policit dhe zyrtarit të Shërbimeve Korrektuese për armëmbajtje pa leje

lipjanipress

Posta gjermane kërkon punëtorë nga Kosova

lipjanipress

Njoftohen të gjitha klubet sportive cilat aktivitetin sportiv e zhvillojnë në Komunë e Lipjanit

lipjanipress

I refuzohet azili, refugjati i vë flakën vetes (Video)

lipjanipress

ISIS-i thirrje për sulme dhe luftë ndaj Evropës gjatë muajit të Ramazanit

lipjanipress

Organizata Gjermane ASB ,në bashkëpunim me Komunën e Lipjanit, ka shpërnda pajisje bujqësore për 15 familje

lipjanipress

Nga kjo datë do të gjobiteni nëse s’keni gomat e dimrit dhe zinxhirët në veturë

lipjanipress

Haradinaj: Nëse Qeveria vonon projektligjin e Ushtrisë, e bëjmë deputetët

lipjanipress

Investohet në Lipjan 385,000.00€ për ndërtimin dhe funskionalizimin e Zonës Ekonomike në Kërqevë(FOTO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli