LipjaniPress

Juventus iu rikthehet fitoreve (Video)

Sport

Juventus ka shënuar fitore ndaj Lazios
Pas humbjes nga Fiorentina, në javën e kaluar, Juventusi iu është rikthyer fitoreve. Lideri i Serie A e ka mposhtur Lazion me rezultat 2:0.

Golat për Bianconerët i kanë realizuar Paulo Dybala (5) dhe Gonzalo Higuain (17), shkruan Express.

Pas kësaj fitore, Juventsi është ngjitur në kupton e 48 pikëve, me një ndeshje më pak të zhvilluar, derisa Lazio ka 40 pikë. /Expres

Facebook Comments

Related posts

Benzema paralajmëron Mbappen

lipjanipress

Lampard e do Iscon ne Chelsea

Granit

Dybala zhgënjen Unitedin (Foto)

lipjanipress

Kovacic a je normal? (Video)

lipjanipress

RONALDO LA PRAPA MESSIN, FITON NJË ÇMIM TJETËR

lipjanipress

Arbëria humbet miqësoren e parë

Granit

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Reali merr një lajm të keq para ndeshjes me Celtan

lipjanipress

Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin

Granit

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress

Kush e kërcënoi me vrasje liderin e Dardanëve, Lulzim Berisha? (Video)

lipjanipress

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli