LipjaniPress

Katastrofë, kjo nuk i ka ndodhur më parë Cristiano Ronaldos (Foto/Video)

Sport

Se Cristiano Ronaldo nuk është në më të mirën e tij u vërtetua edhe në sfidën ndaj Malagas
Katër herë fituesi i Topit te Artë, Cristiano Ronaldo, nuk po arrin ta gjejë formën e mirë, i cili ka zhgënjyer edhe një herë me paraqitjen e tij në “Santiago Bernabeu”, transmeton Gazeta Express.

Në sfidën ndaj Malgas, Ronaldo tregoi se nuk është në më të mirën e tij, duke dështuar në disa raste të mira shënimi, që dikur nuk falte – derisa u vlerësua si lojtari i tretë më i dobët i Real Madridit në këtë ndeshje, pas Benzemas e Marcelos, ky i fundit mori detyrimisht këtë notë pasi u largua në pjesën e parë për shkak të lëndimit.

Ronaldo është shqetësimi kryesor këtë edicion i Zinedine Zidane, i cili shpreson që shumë shpejtë ta shoh në fushë Cristianon e vjetër.

Facebook Comments

Related posts

One Life dhuron donacion për dy ekipe të Ligës totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.

lipjanipress

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -Durrës , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

lipjanipress

Conte në garë me Mourinhon për yllin e Benficas (Foto)

lipjanipress

Zyrtare: KF Minatori bëhet me trajner të ri

Granit

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

Reali merr një lajm të keq para ndeshjes me Celtan

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Nuk ndalet Guardiola, Man City arrin marrëveshje me mesfushorin brazilian

lipjanipress

Arbëria humbet miqësoren e parë

Granit

Neymar paralajmëron Realin

lipjanipress

Talenti i madh lipjanas transferohet tek skuadra austriake që udhëhiqet nga trajneri i njohur

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli