LipjaniPress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

Rozë

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri, pas disa romancave të diskutuara në të shkuarën, duket se tashmë ka vendosur t’i bëjë gjërat serioze në jetën e saj.
Disa kohë më parë ajo prezantoi foto me të dashurin e saj nga Dominika, Jose, e tashmë duket se në jetën e saj ka ndryshime, pasi ka postuar një video teksa po darkon me vjehrrën.

“Darkë me vjehrën time”, shkruan Dafina në Snapchatin e saj personal.

Qetësia në jetën private, e ka qetësuar këngëtaren edhe në jetën skenike. Ajo ka kohë që s’ka sjellë ndonjë prodhim muzikor.

Facebook Comments

Related posts

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani

Ky është urimi ‘qesharak’ që bën Lumi B për Beyoncen shtatzënë (Foto)

lipjanipress

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

Publikohet foto nudo e Nora Istrefit (Foto)

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli