LipjaniPress

Konfiskohen mbi tre mijë kg marihuanë në Gjilan

Lajme

Janë arrestuar dy të dyshuar shqiptarë pasi u është gjetur substancë e llojit marihuanë në fshatin Malishevë të Gjilanit.
Policia bën të ditur se pasi që gjatë kontrollit në veturën me të cilin udhëtonin janë gjetur dhe konfiskuar 3.785 kg substancë e dyshuar e llojit marihuanë, transmeton Indeksonline.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas janë intervistuar dërgohen në mbajtje.

Ndërsa rasti është duke u hetuar.

Facebook Comments

Related posts

QKUK më saktësisht në zyrat e administratës kishin hyrë persona të dyshuar

Press Lipjani

Policia Kosovës sotë konfiskoj 825 kg marihuanë.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti po qëndron në fshatrat ku reshjet e fundit kanë shkaktuar vërshime (Foto)

lipjanipress

Deputetët Albin Kurti dhe Donika Kadaj- Bujupi mbesin në paraburgim

lipjanipress

Dorëhiqet kryetari i Preshevës Shqipërim Arifi

lipjanipress

Albin Kurti pikëllohet për rrënimin e murit

lipjanipress

Lideri i Hezbollahut: Jemi optimist sepse Shtëpinë e Bardhë tash e udhëheq një idiot

lipjanipress

Hetime për përplasjen vdekjeprurëse të autobusit hungarez në Itali

lipjanipress

Familjari e konfirmon vdekjen e Lavdrim Muhaxherit

lipjanipress

Gjatë fundjavës në Shkup 23 aksidente, një i lënduar rëndë disa veta më lehtë

lipjanipress

Kush po kërkon të ndërtojë 5 spitale në qendrat më të mëdha rajonale? Tregon ministrja Bajrami (Video)

lipjanipress

Dy aksidente në Prizren, godasin këmbësorët dhe ikin nga vendi i ngjarjes

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli