LipjaniPress

Mali me borë në mes të Shkupit (VIDEO)

Lajme Maqedoni

Pylli-park në lagjen qendrore të Shkupit Gazi Baba disi në mënyrë të padrejtë është lënë pas dore nga banorët e Shkupit, si në mkuajt verorë, ashtu edhe në ato të dimrit.
Këto ditë ai duket si një skenë nga ndonjë përrallë dimërore dhe po vendosët që të bëni një shëtitje nëpër të do të ndjeheni si në mes të malit.

Facebook Comments

Related posts

Shkon në 54 numri i të vdekurve nga orteku i borës (Foto)

lipjanipress

Serbët lëshojnë pe, pranojnë të rrënohet muri në Mitrovicë

lipjanipress

Nxënësit në Ferizaj u qëlluan me thikë, ndaj tyre do të merret masa

lipjanipress

Sulmohet me thikë një polic në Prizren, arrestohen katër të dyshuar

lipjanipress

Ministri Gashi mohon akuzat për tentim blerje të telefonit jashtëligjshëm

lipjanipress

Mesazhi i Papa Françesku për Kosovën: Mos bëni luftë

lipjanipress

Erdogan lëshon një kërcënim të ri: Kosova të ketë kujdes me Ambasadën tonë në Prishtinë

lipjanipress

KURTI: TASH ËSHTË KOHA QË PRISHTINA TA MBAJË SHPENDIN

lipjanipress

Lulzim Qerimi i angazhuar për komunitetin Ashkanli. A do të jetë Lulzim Qerimi nënkryetari për komunitete, ma i sukseshmi në Kosovë pritet të shohim ne vijim.

lipjanipress

19 vjeçari pranoi se ka kryer vrasjen, u dënua me 5 vjet burg

lipjanipress

Shokon kryetari i Malishevës: Ne shqiptarët e kemi në gjene vjedhjen (Video)

lipjanipress

Mediat ndërkombëtare: Vrasja e Ivanoviq mund të shkaktojë trazira në Kosovë

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli