LipjaniPress

Prishtinë, arrestohen dy të mitur për posedim të narkotikëve

Lajme

Janë arrestuar dy të mitur dje në Prishtinë për posedim të narkotikëve, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.
Në komunikatë thuhet se të arrestuar janë një burrë dhe një grua, transmeton Koha.net.

“Gjatë kontrollit te të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë”, thotë PK.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pasi janë intervistuar, janë liruar në procedurë të rregullt.

Facebook Comments

Related posts

FSK stërvitet me ushtrinë e Shqipërisë – Demolli nuk e përmend në Tiranë themelin e ushtrisë së Kosovës

lipjanipress

Hoti alarmon Shpend Ahmetin: LDK e gatshme ta drejtojë Prishtinën

lipjanipress

Lajçak telefonon Vjosa Osmanin, Lutfi Hazirin e Fatmir Limajn, tregon për çfarë biseduan

lipjanipress

Qeveria ka vendosur t’i pres serbët kurdo që ata vendosin të kthehen në institucione (Video)

lipjanipress

Flaka Surroi: Reagon ndaj tentim vrasjes se Azem Vllasit

lipjanipress

Posta gjermane kërkon punëtorë nga Kosova

lipjanipress

Takime “urgjente” për Kosovën në Serbi

lipjanipress

Vuçiqit i pengon Haradinaj si negociator në Bruksel

lipjanipress

Kryeministri: E zgjidhëm një problem të brendshëm me ndihmën ndërkombëtare (LIVE VIDEO)

lipjanipress

Shuhet Agim Binaku, zëri i gazetarisë sportive

lipjanipress

Abdullahu: Demarkacionin e çojmë bashkë me PDK-në në Kuvend, s’e dimë datën

lipjanipress

ME VETËVENDOSJE EDHE JANJEVA GATI PËR NDRYSHIM(FOTO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli