LipjaniPress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

Rozë

Në një moment, gjatë emisionit të fundit, Shuki është bërë mjaft nervoz.
Ndiqni videon më poshtë dhe kuptoni më shumë se për çfarë bëhet fjalë.

Facebook Comments

Related posts

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

lipjanipress

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani
Albanian
Kalo te paneli