LipjaniPress

Zhduket një femër në Malishevë

Lajme

Në raportin e Policisë thuhet se ankuesi mashkull ka raportuar se, me datën dhe kohën e cekur motra e tij, ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj, transmeton Klan Kosova.
Njësitet policore janë duke hetuar rastin

Facebook Comments

Related posts

Punë në Gjermani? Vetëm hekurudha ka 8 mijë vende të lira pa kriter moshën

lipjanipress

E JASHTMJA MANIFEST I SË BRENDSHMES

lipjanipress

Dardan Sejdiu kapet në rren, biznesin që ia ndaloi qytetarit në Prishtinë, ua lejoi Devollëve (Video)

lipjanipress

Mustafa: Rusia të mos i japë dhurata Serbisë për të na provokuar

lipjanipress

Burgu i josh kosovarët, 4 mijë konkurrentë për 70 vende pune (Video)

lipjanipress

Mërgimtari kosovar tregon tmerrin që i ndodhi në Serbi

lipjanipress

Aktivitet pesë ditor i Qendrës Rinore për të rinjtë e komunës

Press Lipjani

ZHURMA PËR KRIMINELET SERB

lipjanipress

Gazeta maqedonase “e gjen” origjinën e shqiptarëve: Janë nga Afrika!

lipjanipress

I dënuari nga grupi i Kumanovës jep një mesazh emocionues

lipjanipress

Prokuroria Speciale ngre aktakuzë për krime lufte ndaj një personi

lipjanipress

Ministrja serbe e Drejtësisë: Nuk ka arsye që kërkesa për ekstradimin e Haradinajt të refuzohet

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli