LipjaniPress

Dialogu ‘ribashkon’ opozitën

Lajme

Shefat e Grupeve Parlamentare të opozitës nesër bashkë do të dalin në një konferencë për media.

Ka qenë lëvizja Vetëvendosje ajo që ka lëshuar për media njoftimin se nesër, në ora 13:00, në ambientet e Kuvendit, shefat e grupeve parlamentare të Vetëvendosjes, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dhe të Nismës për Kosovën mbajnë konferencë të përbashkët për media.

Kjo konferencë e Glauk Konjufcës, Pal Lekajt dhe Valdete Bajramit ka të bëjë me vazhdimin e bisedimeve në Bruksel.

Facebook Comments

Related posts

LSDM premton pensione shtetërore për të gjithë qytetarët

lipjanipress

VALA, PAS FUSHATËS ME NUMËR JEP EDHE 3 MIJË EURO PËR BRITANIKUN E UÇK

lipjanipress

Ministrja e Integrimit Europian në Serbi: BE-ja s’është e plotë pa Serbinë

lipjanipress

Nuland jep dorëheqje nga posti i ndihmës-sekretares amerikane të Shteti

Press Lipjani

Megjithatë, Berisha nuk do të bëhet këshilltar i Qunit

lipjanipress

Vetëvendosje u shkon tek dyert qytetarëve për t’i thirrur për protestën e nesërme

lipjanipress

Shuhet Agim Binaku, zëri i gazetarisë sportive

lipjanipress

Historia prekëse e ushtarit që shërbeu në Kosovë (Video)

lipjanipress

Policia: Do të veprojmë në tërë Kosovën në mbrojtje të votës

lipjanipress

Roberts: Serbia dhe Kosova duhet të shkëmbejnë territorin

lipjanipress

Çelaj thotë se Vetëvendosje po e frikëson drejtësinë

lipjanipress

Partitë në pushtet dhe ato në Opozitë takohen për demarkacionin

Press Lipjani
Albanian
Kalo te paneli