LipjaniPress

E rrahu dhe e la të zhveshur ish-të dashurën në rrugët e Shkupit

Lajme Maqedoni

Kalimtarë të rastit e kanë gjetur mbrëmë shkupjanen V.P. (52) në gjendje të rëndë, me lëndime në pjesën e kokës dhe në trup në rr. “Aminta i Tretë” në qendër të Shkupit, pas çka e kanë lajmëruar policinë.

Ministria e Punëve të Brendshme kumtoi se V.P., siç ka deklaruar ajo në polici, është ndaluar nga ish-miku i saj me të cilin ka pasur lidhje dashurie i cili me automjet e ka dërguar në afërsi të stacionit të fundit të autobusëve në lagjen e Hekuranës, ku ia ka hequr pjesën e poshtme të gardërobës, e ka sulmuar fizikisht dhe e ka lënë gjysmë të zhveshur. V.P. më pas me automjet taksi ka ardhur në rrugën “Aminta i Tretë”.

Nga Ndihma mjekësore emergjente, është transferuar në Qendrën emergjente Shkup, ku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore dhe është mbajtur në mjekim të mëtejmë.

SPB Shkup është duke ndërmarrë masa për gjetjen e autorit dhe për ndriçimin e plotë të rastit.

Facebook Comments

Related posts

Ahmetaj BE-së: Liberalizimi i vizave, tani ose kurrë

lipjanipress

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan demanton rrenat e Kampionit Ahmeti kinse ka kaluar në strukturen e LDK-së

lipjanipress

Mediat serbe: Ushtria e Kosovës i ka nisur stërvitjet (Foto)

lipjanipress

Skandal në Australi, 5000 fëmijë të abuzuar nga klerik katolik (VIDEO)

lipjanipress

Vuçiq: Serbia ruan paqen në rajon, nuk pranojmë krijimin e ushtrisë së Kosovës

lipjanipress

Vuçiq i përmend Rusisë themelimin e Ushtrisë së Kosovës

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR SELATIN RETKOCERI VIZITOI SHOQATËN E VETERANËVE TË UÇK-SË

lipjanipress

Erdogan nga Beogradi mesazh myslimanëve të Sanxhakut: Kurrë s’do të përkrah asnjë nacionalizëm

lipjanipress

A e dini se kryeministri i Kanadasë është feminist?

lipjanipress

Nesër në Kosovë rikthehet i ftohti dhe ngricat

lipjanipress

Rezultatet për demarkacionin publikohen në mars (Video)

lipjanipress

“The Telegraph” i përgjigjet Trumpit me Ritën dhe refugjatet më inspiruese

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli