LipjaniPress

El Chapo deklarohet i pafajshëm

Lajme

Shefi i kartelit të Sinaloas Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán u dorëzua në duart e autoriteteve amerikane mbrëmjen e së enjtes.

Ai është paraqitur në Gjykatë në Brooklyn të premten.

Guzman tha se nuk ndihet fajtor derisa seanca tjetër u caktua për 3 shkurt.

Derisa ishte në Meksikë, El Chapo, disa herë është ankuar për kushte të vështira në burg

Facebook Comments

Related posts

Deklaratë për media e Partisë Liberale të Kosovës

Rexhep Isufi

Denoncuesi i Driton Gashit: Unë s’e kam ndërmend të vetëvritem, nëse vdes më kanë vrarë

lipjanipress

FSK stërvitet me ushtrinë e Shqipërisë – Demolli nuk e përmend në Tiranë themelin e ushtrisë së Kosovës

lipjanipress

LDK-Lipjan: Baica dëshmoj se di të mbështes ata që punuan për të mirën e tyre

lipjanipress

Gjermania i kërkon Serbisë që “problemin e Kosovës ta zgjidhë shpejt”

lipjanipress

Veseli: Do ta bëj të pamundurën që të ofroj mbështetje institucionale për të lehtësuar të bërit biznes

lipjanipress

Ndodh edhe kjo: Gjendet një fëmijë në barkun e një krokodili (VIDEO)

lipjanipress

Video ekskluzive nga momenti i të shtënave në Pejë

lipjanipress

Presidenti i Serbisë po kërkon paqe me Kosovën, s’flet më për luftë

lipjanipress

Pro dhe kundër dëbimit të refugjatëve në Gjermani

lipjanipress

OSBE përkrah zgjedhjen e një prokurori të veçantë që merret me kërcënimet dhe mbrojtjen e gazetarëve

lipjanipress

Roberts: Serbia dhe Kosova duhet të shkëmbejnë territorin

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli