LipjaniPress

Gjendet i vdekur një kumanovar në rrugë

Lajme

Është gjetur pasditen e sotme një 74-vjeçar, i identifikuar nga policia me inicialet S.I., i vdekur në trotuar në rrugën “JNA” në Kumanovë.

Rastin në polici e ka paraqitur mjeku i Ndihmës së Shpejtë, i cili ka konstatuar vdekjen në vendngjarje.

Sipas informatave të para, S.I me librezë shëndetësore ishte nisur për te mjeku, por rrugës është rrëzuar dhe ka mbetur i vdekur në vend.

Policia e Kumanovës konsideron se bëhet fjalë për vdekje natyrore.

Facebook Comments

Related posts

Në fshatin Bregu i Zi të Komunës së Lipjanit është vë gurthemeli i shkollës së re. (FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Qeveria Mustafa pranë rrënimit, ja çfarë thotë partia e tij për koalicionin

lipjanipress

Kush po e furnizon Serbin të mbledhë dëshmi kundër UÇK’së

lipjanipress

AAK Dega Lipjan- Prezanton Asamblen

lipjanipress

UP dëmtohet mbi gjysmë milioni euro, shkak një vendim i paligjshëm i ish-rektorit – askush s’jep përgjegjësi

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës në ditët në vijim

lipjanipress

AKR mbështet protestën e së shtunës me Ramushin.

lipjanipress

Një grup prej 11 intelektualë e profesorë universitarë i bashkohen Nismës për Kosovën

lipjanipress

Imami Musliu: Kur i pashë 56 kufomat, s’e besoja se ishte edhe Adem Jashari

lipjanipress

HOMAZHE NË VARREZAT E DËSHMORËVE NË RIBAR TË MADH DHE ZLLAKUQAN

lipjanipress

Kelmendi: Rinia ka shumë ide për hapjen e bizneseve të reja

Press Lipjani

“Shqiptarët nuk vlejnë për ne!” Gazetari shqiptar i përgjigjet Marine Le Pen: Shqiptarët të dhanë Napoleonin, Nënë Terezën, mos doni edhe…

Press Lipjani
Albanian
Kalo te paneli