LipjaniPress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

Rozë

Janë disa gjëra që ndryshojnë kur nuk jemi më vetëm, por në krahë kemi njeriun e jetës.

Disa gjëra bëhen më të vështira, disa më të lehta, por me siguri, jeta jonë bëhet më e bukur dhe më kuptimplotë.

Shihni disa nga gjërat që ndryshojnë, kur bëhemi çift:

– Nuk keni frikë të flisni për sfidat personale

– Mund të rrini vetëm me të, edhe pa folur fare

– E kuptoni se si ndihet partneri juaj, edhe vetëm duke e parë

– Mund të mos pajtoheni me të, pa u frikësuar se do ta marrë atë si mungesë respekti

– E dëshironi njëri-tjetrin, edhe kur nuk dukeni mrekullueshëm

– Nuk keni frikë t’i tregoni edhe shprehitë më të çuditshme

– E prezantoni me miqtë

– I doni miqtë e tij, po aq sa miqtë tuaj

– Argëtoheni bashkë, edhe kur nuk bëni diçka të veçantë

– Ndiheni rehat me prekjet e tij/saj./klankosova

Facebook Comments

Related posts

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Publikohet foto nudo e Nora Istrefit (Foto)

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani
Albanian
Kalo te paneli