LipjaniPress

Pushimet e Ivanka Trump me të dashurën e Vladimir Putinit në Dubrovnik (Foto)

Lajme

Ivanka Trump, e bija e Presidentit Donald Trump, vitin e kaluar ka kaluar disa ditë pushimi me bashkëshortin dhe miken e tyre të ngushtë, Wendi Deng Murdoch, ish gruan e miliarderit Rupert Murdoch. Por qëllojani e dashura e kujt është ajo tani? Ajo raportohet se është në lidhje me Presidentin e Rusisë Vladimir Putin.

Trump u takua me të dashurën e Putin në Dubrovnik të Kroacisë.

Lajmet për një lidhje të mundshme në mes të Putin dhe Murdoch ka kohë që qarkullojnë. US Magazine ka raportuar marsin e kaluar se lidhja e tyre zgjat prej vitesh, pas divorcit më 2014 respektivisht 2013 dhe se është ‘serioze’.

Ndërkohë Daily Mail më 2014 kishte raportuar se Ivanka dhe Wendi janë shoqe para se Trump të shpallte kandidaturën për President.

 

Facebook Comments

Related posts

Reçica jep një lajm të rëndësishëm për punëkërkuesit

lipjanipress

Plagoset një femër me armë zjarri në Prishtinë

lipjanipress

Rakiq viziton Qeverinë e Kosovës

lipjanipress

PDK vendos nesër nëse do ta përkrahë mocionin e opozitës për rrëzimin e Qeverisë

lipjanipress

Nuk kishte vend në burg, lirohet kosovari në Gjermani

lipjanipress

Skandal në Beograd: “Vëllazëria” serbo-ruse përfundon në therje me thika (VIDEO)

lipjanipress

Operacion i rrallë i kryer me sukses nga mjeku lipjanas Dr.Xheladin Rizani dhe ekipa ndihmëse

lipjanipress

Mandati për Qeverinë: Ivanov nesër nis konsultimet me partitë politike

lipjanipress

Kraishta dhe Varigoci me LDK-në për kryeministrin në ardhje Prof.Dr. Avdullah Hoti

lipjanipress

19 VITE MË PARË: RRËFIMET PËR PROTESTËN “BUKË PËR GRATË DHE FAMILJET E DRENICËS”

lipjanipress

Komuna Lipjanit Njofton për Organizatat e Shoqërisë Civile

lipjanipress

Ministrja e Integrimit Europian në Serbi: BE-ja s’është e plotë pa Serbinë

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli