LipjaniPress

Qëllohet me armë për vdekje derisa po xhironte një videoklip muzikor (Foto)

Lajme

Një aktor ka vdekur pasi që ishte qëlluar me armë zjarri duke e xhiruar një videoklip muzikor në qytetin australian, Brisbane.

Aktori, në të 20-at e tij, u qëllua në gjoks brenda lokalit “Brooklyn Standard” në Eagle Lane në qendër të qytetit, njofton policia Queensland, transmeton Express.

Policia ka thënë se ai u qëllua në atë që është përshkruar nga ata si incident në vendin e punës.

Raportohet se ishte shtënë me disa armë zjarri gjatë xhirimit.

Videoklipi po xhirohej për grupin hip hop nga Sidnei “Bliss n Eso”.

Menaxhmenti i grupit e ka konfirmuar vdekjen e aktorit përmes një komunikate për media.

Facebook Comments

Related posts

Kuvendi merr vendim për emërimin e sheshit tek teatri i qytetit me emrin Ismail Kadare

Press Lipjani

Mbyllet stacioni i trenit në Dyseldorf, 5 të lënduar nga sulmi me sëpatë

lipjanipress

Në sheshin Adem Jashari në Lipjan shumë shpejt do të vendoset Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari

lipjanipress

Molliqaj thotë se veç një Qeveri e re zgjidh problemin e Veriut

lipjanipress

Shoqata “Jetimat e Ballkanit” ndihmon Komunën e Lipjanit me miell, pako higjenike dhe ushqimore

lipjanipress

Zvicra s’ka përjetuar janar më të ftohtë në 30 vjetët e fundit

lipjanipress

Mustafa shpjegon se çfarë ndodhi mes tij dhe Vuçiqit në Sarajevë (Video)

lipjanipress

PDK vendos nesër nëse do ta përkrahë mocionin e opozitës për rrëzimin e Qeverisë

lipjanipress

Uragani Harvey, vogëlushja e humbur shpëtohet nga kalimtari (Video)

lipjanipress

Konfiskohen 600 kg mish me afat të skaduar në Viti

lipjanipress

Arifi: Komunistit Riza Halimi i pengonin sukseset që ia sollëm Preshevës

lipjanipress

19 VITE MË PARË: RRËFIMET PËR PROTESTËN “BUKË PËR GRATË DHE FAMILJET E DRENICËS”

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli