LipjaniPress

Shpërthim në një banes në Londër

Lajme

Policia, ambulanca dhe zjarrfikësit kanë shkuar me urgjencë tek një bllok banesash në lindje të Londrës, pas raportimeve për një shpërthim atje, njofton The Daily Telegraph

Deri në 60 zjarrfikës u tha të jenë në vendin e ngjarjes, por shkaku i shpërthimit nuk ishte i njohur menjëherë.
Zjarrfikës raportojnë që kanë të bëjnë me një zjarr në  katin e parë të sheshtë në një ndërtesë tre-katëshe./Lipjanipress.com/

Facebook Comments

Related posts

Veseli dëgjon gratë sipërmarrëse (Foto)

lipjanipress

Prej prillit Policia e Kosovës me uniformën e Kosovës, nis misionin në vendet e BE-së

lipjanipress

Ferati: Muri do të rrënohet, s’ka rëndësi afati

lipjanipress

Kryeprokurori i Prizrenit ua ndalon alkoolin prokurorëve

lipjanipress

Berat Buzhala godet Shpend Ahmetin dhe e quan Kavec

lipjanipress

Gjermania i tërheq vërejtje Greqisë

lipjanipress

Thaçi fton për “dekriminalizim të partive politike”

lipjanipress

Vllasi thotë se dikush e ka thirrur nga Rusia pas sulmit (Video)

lipjanipress

Ministri Bytyqi dhe ambasadori gjerman Heldt flasin për cilësinë e arsimit

lipjanipress

Kerkohen 10 mjeshter ne gjermani Darmstadt

lipjanipress

Vuçiq: Do të përdorim çdo mundësi për ndalimin e hyrjes së Kosovës në UNESCO

lipjanipress

Vucic i takon liderët serbë të Kosovës në një lokacion të çuditshëm – në Rashkë

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli