LipjaniPress

Zbulohet arsyeja e arrestimit të vëllait të ish-ministrit Jabllanoviq

Lajme

Marko Jabllanoviq, vëllai i ish ministrit Aleksandar Jabllanoviq është arrestuar sot në Serbi. Jabllanoviq është arrestuar në qytetin e Kralevës.
Burime të lajmi.net nga veriu i Kosovës bëjnë të ditur se ai është kapur me drogë.

Marko Jabllanoviq, i lindur në vitin 1983, është i njohur me nofkën “Egërsira”.

Vëllai i tij, Aleksandar Jabllanoviq, ish ministër i Kthimit dhe Komuniteteve, ishte shkarkuar nga kryeministri Isa Mustafa, pas fyerjes së nënave shqiptare.

Facebook Comments

Related posts

Qeveria dënon aktin kriminal ndaj Vllasit -kryesit të japin përgjegjësi

lipjanipress

Policia bllokon hyrjen e “Grandit”, e dyshimtë një veturë me regjistrim të Beogradit

lipjanipress

Vajza e Xhemajl Mustafës shpreson që Specialja ta zbardhë vrasjen e babait të saj

lipjanipress

PDK dega në Lipjan ,mbajti takim në qytetin e Lipjanit

lipjanipress

9 të vdekur gjatë luftimeve në Ukrainë

lipjanipress

Mjeku Lipjanas Xheladin Rizani merr titullin Kardiokirurg (Specialist i Kirurgjisë së zemrës)

lipjanipress

Sali Berisha denoncon policët bashkiakë: Ja çfarë po ndodh

lipjanipress

Partitë politike marrin mbi 4 milionë euro nga buxheti, por s’njoftojnë për menaxhimin e tyre (Video)

lipjanipress

Megjithatë kryeministri thotë se do ta mbrojë lirinë e mediave

lipjanipress

Ligji për kundërvajtje, vështirë i zbatueshëm

lipjanipress

Gënjeshtrat më të mëdha në histori

lipjanipress

“Martesa për letra”, prioritet i shqiptarëve në Maqedoni

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli