LipjaniPress

Nikolic dhe Vucic nisin takimin me Mogherinin

Lajme

Në Bruksel, ku këtë mbrëmje vazhdon dialogu në mes të Prishtinës dhe Beogradit, ka nis takimi në mes të Përfaqësueses së lartë të Bashkimit Evropian Federica Mogherini, dhe delegacionit serb.

Mogherini është në takim me Kryeministrin Aleksandar Vucic dhe Presidentin Tomislav Nikolic.

Facebook Comments

Related posts

Protesta për vdekjen e Arbenita Spahiut, mjeku ua tregon gishtin qytetarëve

lipjanipress

Lideri i AAK’së: Është nder të vizitohen dëshmorët pas një dite të rëndësishme

lipjanipress

Policia thotë se ka konfiskuar qindra kilogramë drogë

lipjanipress

Buja tregon se kush e bindi të heq dorë nga kandidimi për deputet

lipjanipress

Gjatë Zgjedhjeve të 22 tetori pati edhe fletëvotime të prishura qëllimisht (FOTO)

lipjanipress

VALA, PAS FUSHATËS ME NUMËR JEP EDHE 3 MIJË EURO PËR BRITANIKUN E UÇK

lipjanipress

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti uron 7 Marsin të gjithë mësimdhënësve

lipjanipress

Veseli: Do ta bëj të pamundurën që të ofroj mbështetje institucionale për të lehtësuar të bërit biznes

lipjanipress

Sheshel: Kosovën mund ta kthejmë vetëm me Rusinë

lipjanipress

Mediat serbe shkruajnë për takimin e Haradinajt me 70 zëvendësministrat e tij

lipjanipress

Musliu thotë se gjendja e shqiptarëve në Veri është e rëndë

lipjanipress

Dardan Sejdiu kapet në rren, biznesin që ia ndaloi qytetarit në Prishtinë, ua lejoi Devollëve (Video)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli