LipjaniPress

Polici “dëshmitar” luan me nervat e PD-së! I veshur kuqezi këndon himnin… (VIDEO)

Lajme

Oficeri i Policisë Entjol Xhelili bëri deklarata sot që goditën direkt ish-ministrin e Brendshëm Flamur Noka.

Sipas Xhelilit, Noka ka futur pajisje përgjimi dhe ka bërë përgjime me IMSI Catcher.

Në fund të dëshmisë, Entjol Xhelili i cili mbante veshur një bluzë të kuqe me shqiponjë dykrenore në gjoks, ndërsa në krahë të lidhur dy shalle, një me flamurin e amerikan dhe një tjetër me flamurin e BE, këndoi dhe himnin kombëtar.

“Kam dhe diçka të fundit, prisni”, tha Xhelili dhe hapi celularin dhe vuri të dëgjohej himni kombëtar.

Xhelili tha se ky veprim është betimi se sot në Komision ka dëshmuar të vërtetën.

Ky veprim inatosi anëtarët e djathtë, të cilët mbyllën mbledhjen e Komisionit Hetimor për IMSI Catcher.

“Kjo është shou”, tha Noka.

“Duhet ta respektojmë”, tha Çuko

Facebook Comments

Related posts

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

lipjanipress

Kryespiuni i Presidentit Thaçi në AKI është person i dyshimtë

lipjanipress

Viktima e aksidentit në Arllat të Drenasit, ishte ushtar i UÇK’së (FOTO)

lipjanipress

Partitë politike ta gjejnë një formulë për Demarkacionin, thotë Haliti

lipjanipress

Suedia rikthen shërbimin e detyrueshëm ushtarak

lipjanipress

Partitë në pushtet dhe ato në Opozitë takohen për demarkacionin

Press Lipjani

Opozita pyet nëse Presidenti ka bërë puç duke marrë edhe pozitën e Kryeministrit

lipjanipress

Vajza filloi të bërtiste, kur nëna e saj i pa dorën u shokua (Video)

lipjanipress

Kryeministri i vendit kërkon njohjen e Kosovës nga shtetet me shumicë myslimane

lipjanipress

Njoftim: Komuna Lipjanit

lipjanipress

Video ekskluzive nga momenti i të shtënave në Pejë

lipjanipress

LDK – Presidentit: Po bën fushatë nëpër shkolla

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli