LipjaniPress

Sali Berisha denoncon policët bashkiakë: Ja çfarë po ndodh

Lajme Shqipëri

Qëllimi i punës së policë bashkiakë mesa duket është fokusuar në vendosjen e sa më shumë gjobave për qytetarët që tregtojnë në rrugë.

Kështu ka ndodhur dhe me këtë zonjë, e cila sot ka marrë janë gjobë pasi ‘u kap mat’ nga policët bashkiakë. Videoja është publikuar në profilin e ish kreut të qeverisë, Sali Berisha.

Facebook Comments

Related posts

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan demanton rrenat e Kampionit Ahmeti kinse ka kaluar në strukturen e LDK-së

lipjanipress

Selatin Retkoceri kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës nga Lëvizja VETËVENDOSJE

lipjanipress

PLAKU ALBIN KURTIT: UNË TY TË KAM PËRCJELLUR QE 10 VITE, GJITHA FJALËT TË KANË DALË TË VËRTETA (VIDEO)

lipjanipress

Pas njohjes, Hoxhaj viziton Singaporin për bashkëpunim ekonomik(VIDEO)

lipjanipress

Kurz: Ajo që është dakorduar në Bruksel duhet të zbatohet

lipjanipress

19 vjet nga hyrja e NATO-s në Kosovë

lipjanipress

Eskalojnë raportet mes Turqisë e Holandës

lipjanipress

Shefi i NATO’s flet në Prishtinë edhe për krijimin e ushtrisë së Kosovës?

lipjanipress

Suedia ndihmon Kosovën me nga 8 deri 10 milionë euro në vit

lipjanipress

Policia jep detaje rreth plaçkitjes së bankës në Shtime

lipjanipress

Duhani, shkaktar i 85 për qind të rasteve me kancer në mushkri

lipjanipress

Hoti: Tryezat po i bëjmë për të caktuar datë të zgjedhjeve

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli