LipjaniPress

E dhimbshme, shikojeni se si i moshuari rrokulliset në shkallët lëvizëse (Video)

Lajme

Kjo është videoja ku tregohet vuajtja e një të moshuari kinez, i cili u rrëzua ndërsa po ngjitej me shkallët lëvizëse dhe për rreth një minutë u rrokullis mbi to.

Ai arriti që të zbriste vetëm pasi një punonjës i sigurisë e pa skenën dhe menjëherë shkoi që të ndalonte lëvizjen.

Ngjarja ndodhi në provincën kineze të Fujian-it më 24 janar.

I moshuari shfaqet duke vënë këmbën në shkallë dhe më pas pengohet.

Edhe pse u përpoq të çohej, ai rrotullohej vazhdimisht në shkallët lëvizese. Kjo bëri që të merrte goditje në kokë dhe trup.

Facebook Comments

Related posts

Tiranë: Del nga shtëpija për të fituar kafshatën e gojës për fëmijet e tij edhe kjo ndodh (Video+Foto)

lipjanipress

Suedia ka arritur një riciklim aq revolucionar sa i ‘kanë mbaruar’ mbeturinat

lipjanipress

Në Kolegjin “Mehmet Akif”mbahet ceremonia e diplomimit të maturantëve të gjeneratës së 12-të

lipjanipress

Rrëfimi i familjes për vdekjen e dyshimtë të punëtorit të Bechtel & Enka

lipjanipress

Portali i njohur evropian shkruan se SHBA-ja detyroi Thaçin të heq dorë nga ushtria

lipjanipress

Muri rrënohet i tëri (FOTO)

lipjanipress

Gjatë fundjavës në Shkup 23 aksidente, një i lënduar rëndë disa veta më lehtë

lipjanipress

Aksident dy vetura tek semaforat në Lipjan tre persona të lënduar,(FOTO)

lipjanipress

Gjoba dhe padi për partitë politike që përdorin të dhënat personale të qytetarëve

lipjanipress

Ta ndihmojmë invalidin e luftës Irfan Xhaferin

lipjanipress

Mijëra qytetarë protestojnë në Barcelonë

lipjanipress

HOTI-HARADINAJT: MOS SHIT TRIMËRI

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli