LipjaniPress

E pazakontë në Vlorë/ Seks në makinë, vdes gjatë aktit 58-vjeçari

Lajme Shqipëri

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Vlorës ditën e djeshme.

Burimet nga policia bëjnë me dije për Syri.net se një 58-vjeçar ka ndërruar jetë në momentin që po kryente marrëdhënie seksuale në makinë me një 38-vjeçare.

Të njëjtat burime sqarojnë se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Qafa e Bestrovës”, teksa çifti po kryente marrëdhënie brenda një automjeti. Hetimet për këtë ngjarje i janë dërguar Prokurorisë së Vlorës për vlerësim./SYRI.net

Facebook Comments

Related posts

Kur pritet të përfundojë autostrada për Han të Elezit? (Video)

lipjanipress

Sindikatat e rajonit debatojnë për kohezion social dhe avancim të të drejtave të punëtorëve

lipjanipress

LËVIZJA VETËVENDOSJE! QENDRA NË LIPJAN PREZENTON PROGRAMIN ME TË CILIN DO TË UDHËHEQ KOMUNËN

lipjanipress

Nexhat Çoçaj e Shaip Buduri lirohen nga akuzat për korrupsion

lipjanipress

KOMUNITETI I FSHATIT LLUGAXHI NË LONDER MBËSHTET SELATIN RETKOCERIN

lipjanipress

Tiranë: Del nga shtëpija për të fituar kafshatën e gojës për fëmijet e tij edhe kjo ndodh (Video+Foto)

lipjanipress

Drenas, arrestohen dy persona për prostitucion

lipjanipress

Qeveria ka vendosur t’i pres serbët kurdo që ata vendosin të kthehen në institucione (Video)

lipjanipress

Duhani, shkaktar i 85 për qind të rasteve me kancer në mushkri

lipjanipress

Sulmuesi i Vehbi Kajtazi, ende në paraburgim

lipjanipress

E JASHTMJA MANIFEST I SË BRENDSHMES

lipjanipress

Nishani: Gjendja e drogës dhe e krimit në Shqipëri, më e rëndë se në Meksikë

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli