LipjaniPress

Edhe ushtarët maqedonas bëjnë shqiponjën

Lajme Maqedoni

Puna e shqiponjës duket se është bërë më virale se gripi i muajve të fundit.

Tashmë janë ushtarët shqiptarë që shërbejnë në Ushtrinë e Maqedonisë që nuk kanë duruar dot pa bërë shpalljen e simbolit të kombit të tyre.

A do të kërkojë edhe nga Maqedonia dënimin e ushtarëve “rebelë” ministri nacionalist i Greqisë, Panos Kammenos?

Ku i dihet, megjithëse me Shkupin është i irrituar për punën e emrit. /27.al/

Facebook Comments

Related posts

Kryetari Ahmeti, mbështet turinirin tradicional për nder të Dëshmorit Xhavit Kozhani- Burgia

lipjanipress

Gjuric thotë se Lista Srpska e do pozitën e Kryeparlamentarit ose Kryeministrit (Video)

lipjanipress

Nesër seancë plenare, a do të votohet demarkacioni

lipjanipress

LDK-Lipjan: Baica dëshmoj se di të mbështes ata që punuan për të mirën e tyre

lipjanipress

Nisma: Vazhdimi i dialogut është vetëm në interes të Serbisë

lipjanipress

Në Pakistan dënim me vdekje për një postim në Facebook

lipjanipress

Trump bëhet bashkë më Putin për të bombarduar ISIS-in

lipjanipress

Kroacia dhe Çekia me qëndrime të ndryshme rreth anëtarësimit të Kosovës në NATO

lipjanipress

Shpellat e harruara nga insitucionet (Video)

lipjanipress

Hasani: Demarkacioni nuk po ratifikohet për faj të deputetëve të pozitës

lipjanipress

Tentim -vrasja e Azem Vllasit u raportua në shumë media botërore

lipjanipress

Mirjeta Kalludra, deputetja e LDK-së që votoi kundër rezolutës për Haradinajn (Doku)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli