LipjaniPress

Kroatët publikojnë hartën e Shqipërisë Etnike, çmenden serbët (FOTO)

Lajme

Mediat elektronike serbe kanë publikuar kohët e fundit një hartë të mediave kroate, ku shfaqet harta e Shqipërisë Etnike

Mediat e Beogradit e kanë marrë shumë seriozisht këtë postim duke shfaqur edhe urretjen e tyre të madhe ndaj shqiptarëve dhe kroatëve.

Facebook Comments

Related posts

Njoftim: Ftohen të gjithë qytetarët e lipjanit të jenë pjesëmarrës në protestën gjithëpopullore me 28.11.2017

lipjanipress

Kush e do Vizën B, tash e tutje duhet ta bëjë këtë gjë

lipjanipress

Lokja nga Lipjani të cilës iu vranë 5 meshkuj të shtëpisë rrëfen se si e shau serbin në sy (Video)

Granit

Aksident dy vetura tek semaforat në Lipjan tre persona të lënduar,(FOTO)

lipjanipress

Shahini s’mërzitet nga dënimi me burgim, thotë se do të vazhdojë ta udhëheqë AKB’në

lipjanipress

Ymeri: Dialogu s’bën të vazhdojë, Isa dhe Hashimi janë të nënshtruar

lipjanipress

Dardan Molliqaj konfirmon dorëheqjen si sekretar organizativ i VV-së

lipjanipress

Fillon ndërtimi i objektit të ri shkollor në fshatin Rubovc

lipjanipress

Ish-Drejtori Arsimit në Prishtinë: Ahmeti të japë përgjegjësi për punësimin e 276 militantëve

lipjanipress

Nënkryetari i Komunës së Lipjanit, Fauz Xhemajli priti në takim sot Zëvendësministrin për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural, Shukri Maxhuni.

lipjanipress

Vazhdojnë kërkimet për katërvjeçarin e humbur – FSK iu del në ndihmë

lipjanipress

Alarmojnë ekspertët: Koreja Veriore gati ta zhvillojë raketën që e mbërrin SHBA-në

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli