LipjaniPress

Ramush Haradinaj flet nga Franca: Më ngeli merak që s’isha në përvjetorin e Rugovës (Audio)

Lajme

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur në një lidhje telefonike me radion e Istogut, “Radio Fontana”.

Haradinaj ka kritikuar Prishtinën zyrtare për bisedimet me Serbinë ndërsa ka thënë se procedurës për lirimin e tij po i vije fundi.

I pyetur se çfarë i ka ngelur merak në ditët e fundit, Haradinaj ka potencuar mungesën e tij në përvjetorin e presidentit Rugova dhe mundësinë për të shkuar në përurimin e presidentit të Amerikës, Donald Trump.

Lideri i AAK-së ka falënderuar shqiptarët kudo për mbështetjen e dhënë në çfarëdo forme

Facebook Comments

Related posts

Begaj: Krenar që Nuk Kishte Asnjë të Vdekur nga Rriqrat

lipjanipress

Gecaj merr mbështetjen e Malit të Zi për integrime evropiane

lipjanipress

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Lipjan.

lipjanipress

Deklarata ‘bombë’ e presidentes kroate për serbët

lipjanipress

Kryetari Ahmeti Njofton të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

A bash te Daut Haradinaj paska mbetur puna a?!

lipjanipress

Deda tregon pse dështoi FER-i

lipjanipress

Rakiq viziton Qeverinë e Kosovës

lipjanipress

Këto janë faktet pse kerkoj dorëheqjen e Shpend Ahmetit (video)

lipjanipress

Zvicra në nevojë për 134 mijë punëtorë të rinj me orar të plotë

lipjanipress

NJOFTIM: Dorëheqje nga PDAK, si dhe nga të gjitha funksionet e PDAK-së

lipjanipress

“Shqiptarët nuk vlejnë për ne!” Gazetari shqiptar i përgjigjet Marine Le Pen: Shqiptarët të dhanë Napoleonin, Nënë Terezën, mos doni edhe…

Press Lipjani
Albanian
Kalo te paneli