LipjaniPress

Zjarr në një punëtori në burgun e Idrizovës

Lajme

Në burgun e Idrizovës në Shkup dje është djegur konstruksioni i çatisë së barakës të punëtorisë së zdrukthëtarisë me sipërfaqe prej rreth 20 metra katror.

Zjarri është shuar, ndërsa shkak për shpërthimin e tij është instalimi i dëmtuar elektrik.

Rastin në polici në telefon e ka paraqitur ekipi i Brigadës për mbrojtje zjarrfikëse mbrëmë në orën 10:55.

Facebook Comments

Related posts

Ja ku e kishte kaluar natën 4 vjeçari i humbur në Mramor

lipjanipress

Brukseli, liderëve të Kosovës dhe Serbisë: Qetësohuni

lipjanipress

Kroatëve po iu pengon arrestimi i Haradinajt, akuzojnë Serbinë

lipjanipress

Këto janë vendet që nesër do të mbesin pa rrymë

lipjanipress

Mbi 100 të vdekur nga ortekët në Afganistan dhe Pakistan (Foto)

lipjanipress

Vetëvendosje fsheh përplasjet e Shpend Ahmetit me Albin Kurtin (VIDEO)

lipjanipress

Urimi i veçantë i kryetarit legjendar

lipjanipress

Rrëzohet aeroplani luftarak amerikan që po shkonte drejt Koresë së Veriut (FOTO)

lipjanipress

HOMAZHE NË VARREZAT E DËSHMORËVE NË RIBAR TË MADH DHE ZLLAKUQAN

lipjanipress

Shqiptarët djegin shtëpinë që të fitonin milionat nga Sigurimet

lipjanipress

Përfaqësuesi i Kim Jong Un: Koreja e Veriut mund ta shkatërrojë botën me vetëm 3 bomba! Kujdes

lipjanipress

Molliqaj: Jap dorëheqje nëse del ndonjë lidhje mes VV-së dhe Devollëve

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli