LipjaniPress

Krasniqi për bisedën e Thaçit me Vuçuiqin: Kush u gëzua më shumë

Lajme

Ish-kryeparlamentari i Kosovës, Jakup Krasniqi ka reaguar pas bisedës telefonike që Presidenti Hashim Thaçi ka zhvilluar me kryeministrin e Serbisë, Aleksandar Vuuçiq.

Ai ka pyetur se “a më shumë janë gëzuar dje Vllasi e Morina kur kanë folur me Millosheviqin, apo Hashimi e Mustafa sot kur flasin me Vuçiqin e Nikoliqin”.
KUSH E DINE?

A më shumë janë gëzuar dje Vllasi e Morina kur kanë Biseduar me Millosheviqin apo Hashimi e Mustafa sot kur po bisedojnë me Vuçiqin e Nikoliqin?

Që pesë vjet bisedime në Bruksel e nuk u moren vesh pothuajse për asgjë, ndoshta përmes bisedave telefonike merren vesh më mirë?!

Êshtë interesant nëse dihet se kush ishte ndërmjetësuesi!

A po na ndjek pas plangprishësia dhe deri kur do të ndodhë kjo?

Facebook Comments

Related posts

Policia jep detaje për djegien e zyrave të partisë serbe në Mitrovicën e Veriut

lipjanipress

Policia thotë se ka konfiskuar qindra kilogramë drogë

lipjanipress

19 vjeçari pranoi se ka kryer vrasjen, u dënua me 5 vjet burg

lipjanipress

12-vjeçarja vdes pas përdorimit të tepërt të deodorantit

lipjanipress

Ambasadori i Meksikës në Serbi: Jemi të përkushtuar ta ndalojmë anëtarësimin e Kosovës në të gjitha organizatat ndërkombëtare

lipjanipress

VMRO apel gjykatësve: Mos bashkëpunoni me Prokurorinë Speciale

lipjanipress

SPANJA MUND TA NJOH KOSOVËN, POR KUNDËRSHTON SHKËMBIMIN E TERRITOREVE

Rexhep Isufi

Mësuesja dhunon nxënësin në një Shkollë.

lipjanipress

Shpërthen një bombë në qendër të Beogradit, dridhet i gjithë qyteti (Foto dhe Video)

lipjanipress

Serbia pretendon se 58 për qind e territorit të Kosovës është pronë e saj

lipjanipress

Deputetja e Vetëvendosjes e pranon se Shpend Ahmeti ishte në jaht, ankohet për reagimet

lipjanipress

Serbia ka bllokuar linjën energjetike Kosovë-Shqipëri

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli