LipjaniPress

Aksident në Lipjan (FOTO)

Lipjani

Rrethë orës 02.10 mengjesit ka ndodhur një aksident në Lipjan,transmeton Lipjanipress

Sipas informatave jozyrtare në këtë aksident mbeten dy persona të lënduar kurse njeri ne gjendjen te rëndë shëndetësore përveç dëmeve materiale.

disa foto nga vendi i ngjarjes./Lipjanipress.com//

Shenjë rreziku nga punimet në rrugë por nga nje distanc prej 20 metra nuk vërehet fare.

Facebook Comments

Related posts

Kryetari Ahmeti ka inspektuar asfaltimin e rrugëve në Gadime

lipjanipress

Luftoi për kosovën iku në francë dhe u kthye përseri për ta vrarë vëllanë në lipjan

lipjanipress

Përfaqësuesit e World Visionit Kryetari Ahmeti pret në Lipjan

lipjanipress

Përfaqësuesit e Ashkalinjëve Rreshtohen me Opozitën

lipjanipress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti ka uruar gjithë besimtarët islam muajin e shenjët të Ramazanit

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar fabriken e lëngjeve MS Quality

lipjanipress

Familja e Azem Berishës nga Janjeva në përkrahje të z. Hajrullahu

lipjanipress

Kryetari Ahmeti uron maturantet lipjanas

lipjanipress

Hajriz Rashiti zgjedhet punëtor më i dalluar i vitit 2018 (FOTO)

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti nga nesër në tubime falënderuese për qytetarët

lipjanipress

2 vjeçari nga Lipjani vuan nga sëmundja e rrallë, familja kërkon ndihmë (Video-Foto)

lipjanipress

TAKIM I SEKRETARIATIT TË GRUAS AKTIVISTE TË LËVIZJES VETËVENDOSJE NË LIPJAN

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli