LipjaniPress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

Lipjani Rozë

Erona Hogjaj nga Rahoveci 18 vjeçe e lindur dhe e rritur ne Friburg të Zvicres me profesion stomatologe përndryshe finaliste për Miss Suisse Francophone.

Erona siç behet e ditur ka oferta edhe nga shum fotograf të ndryshem dhe të njohur në Zvicer dhe më gjerë, pritet edhe të lidh kontrata si modele me shumë kompani tjera të veshmbathjeve.
Siç duket finalistes së miss Suisse një vajze të re nga Kosova i ka buzeqeshur fati dhe do’t ketë një të ardhme të ndritur si farmaciste ose si modele./Lipjanipress.com//

Facebook Comments

Related posts

Nëndega e Dytë e Gadimës së Ulët përkrahë fuqishëm Dr.Fitim Selimin

lipjanipress

Mbi 3 milion euro investime në Komunën e Lipjanit

lipjanipress

LISTA E KANDIDATËVE TË SUBJEKTIT POLITIK AKR DEGA LIPJAN SI DHE SUBJEKTI POLITIK PARTIA LIBERALE DEGA LIPJAN

lipjanipress

VAZHDON MOBILIZIMI I LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

Ahmeti: Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Ta ndihmojm Florentin i cili është diagnostifikuar me Leukemia Akute.

lipjanipress

Komunikat :Partia e Ashkalive për Integrim Dega-Lipjan

lipjanipress

Kryetari i AKR-së,Behxhet Pacolli ka qendruar në komunën e Lipjanit

lipjanipress

Mirsad Tahiri: Jemi me Kombë Ashkanli, Jo RAE

lipjanipress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

KQZ përmbyll procesin e certifikimit të partive dhe kandidatëve – kjo është lista e plotë

lipjanipress

Fillon ndërtimi i rrethërrotullimit tek udhëkryqi Lipjan-Magurë-Shtime

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli