LipjaniPress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

Rozë

Paola Saulino premtoi se do t’u bënte seks oral gjithë personave që do të përgjigjeshin jo në referendum.
Dhe jo votuan 19 mln votave.

27-vjeçarja ka kaluar tashmë 400 persona por thotë se ndjehet e lodhur.

“Megjithatë do ta mbaj premtimin deri në fund”, tregon ajo.

Suksese!

Facebook Comments

Related posts

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Ky është urimi ‘qesharak’ që bën Lumi B për Beyoncen shtatzënë (Foto)

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli