LipjaniPress

Ushtronte dhunë mbi anëtarët e familjes, arrestohet një person në Suharek

Lajme

Është arrestuar i dyshuari mashkull nën dyshimin se i njëjti sipas deklarimit të babait të tij, në mënyrë të vazhdueshme sillet dhunshëm me anëtarët e familjes së tij.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e policisë.

Facebook Comments

Related posts

Polici “dëshmitar” luan me nervat e PD-së! I veshur kuqezi këndon himnin… (VIDEO)

lipjanipress

PDK të gatshëm për fushatën zgjedhore

lipjanipress

Gjoba dhe padi për partitë politike që përdorin të dhënat personale të qytetarëve

lipjanipress

Ja sa është numri i kosovarëve që jetojnë në Zvicër

lipjanipress

Deputetët presion Qeverisë për Sigurimet Shëndetësore: Ministri është lodhu

lipjanipress

Edhe ushtarët maqedonas bëjnë shqiponjën

lipjanipress

FSHATI BABUSH MBËSHTETË SELATIN RETKOCERIN PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT

lipjanipress

Deçan, humb jetën nga tymi derisa i digjej shtëpia

lipjanipress

Sulmohet autobusi me udhëtarë në magjistralen Prishtinë-Gjilan

lipjanipress

Nuland jep dorëheqje nga posti i ndihmës-sekretares amerikane të Shteti

Press Lipjani

Këshilltari i Kryeministrit: Thaçi mund të flasë me këdo, me Serbinë flasin veç në Bruksel

lipjanipress

Si do të përgjigjej NATO nëse Serbia anekson Veriun?

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli