LipjaniPress

Çantë e dyshimtë afër shkollës fillore “Elena Gjika”

Lajme

Një çantë e dyshimtë është gjetur afër shkollës fillore “Elena Gjika”, dyshohet të jetë mjet shpërthyes.

Policia ka dalë në vendi e ngjarjes dhe në çdo çast pritet edhe njësiti i deminimit.

Një person që ishte i pranishëm në vendin e ngjarjes ka treguar për lajmi.net se çfarë ka parë afër shkollës “Elena Gjika” rreth mjetit të dyshimtë.

“Po dyshohet për eksploziv. Tash është koha e nxansave që lirohen prej shkolles Elena Gjika. Unë e kom thirr policinë tash po presim”, tha Fitim Maloku për lajmi.net

Facebook Comments

Related posts

Shpërthen një bombë në qendër të Beogradit, dridhet i gjithë qyteti (Foto dhe Video)

lipjanipress

Vendim ekstrem i opozitës, Bogdani: Braktisim komisionet deri në fund të Parlamentit

lipjanipress

Gjermania numër rekord vendesh të lira pune

lipjanipress

Shala tregoj që i takon NISMA-së dhe që NISMA i takon Shalës(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Ligji për kundërvajtje, vështirë i zbatueshëm

lipjanipress

Shefi i NATO’s: Do t’i rezistojmë ndikimit rus në Ballkan

lipjanipress

Personi që plagosi gjinekologun është Faton Fetiu, gjatë sulmit përdori edhe bombë

lipjanipress

Vuçiqi porosit BE-në: Mos na predikoni më për shtetin e së drejtës

lipjanipress

A duhet shkuar në zgjedhje të parakohshme sipas kryeministrit Mustafa?

lipjanipress

Urdhri i Trump-it për dëbimin e myslimanëve nga SHBA i detyron ata të kthehen në Irak

lipjanipress

Flaka Surroi: Reagon ndaj tentim vrasjes se Azem Vllasit

lipjanipress

Viktima e aksidentit në Arllat të Drenasit, ishte ushtar i UÇK’së (FOTO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli