LipjaniPress

Dybala zhgënjen Unitedin (Foto)

Sport

Paulo Dybala nuk dëshiron të transferohet në Manchester United
Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala dëshiron që gjatë verës së ardhshme të largohet nga Italia, pas raporteve jo të mira me trajnerin Massimiliano Allegri.

Për lojtarin interesim kishte shprehur Manchester United, por Dybala nuk dëshiron të transferohet në Old Trafford, shkruan Daily Mirror.

Dëshira e argjentinasit është që të luaj në La Liga te Real Madrid ose Barcelona. /Express/

Facebook Comments

Related posts

Neymar paralajmëron Realin

lipjanipress

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

Conte në garë me Mourinhon për yllin e Benficas (Foto)

lipjanipress

Kush e kërcënoi me vrasje liderin e Dardanëve, Lulzim Berisha? (Video)

lipjanipress

Juventus iu rikthehet fitoreve (Video)

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Katastrofë, kjo nuk i ka ndodhur më parë Cristiano Ronaldos (Foto/Video)

lipjanipress

Zyrtare: KF Minatori bëhet me trajner të ri

Granit

Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin

Granit

Benzema paralajmëron Mbappen

lipjanipress

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli