LipjaniPress

Komuna e Lipjanit ndër komunat e para me sistem të prokurimit elektronik (Foto)

Lipjani

Komuna e Lipjanit është njëra ndër komunat e para që nga java e kaluar ka filluar me prokurimin elektronik e-Prokurimi.

Me këtë shërbim tani Komuna e Lipjanit vazhdon të ngrit edhe më tutje transparencën dhe llogaridhënien, ku të gjitha procedurat kanë filluar të zhvillohen përmes këtij sistemi elektronik dhe se çdo aktivitet nga autoriteti kontraktues i Komunës së Lipjanit është në nivelin më të lartë të transparencës.

Facebook Comments

Related posts

U ndihmuan me miell mbi 600 familje me nevojë në tërë Kosovën

lipjanipress

Ngrihet aktakuzë kundër Shukri Bujës dhe 8 ish-zyrtarëve të Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Shokuese qfar gjendet brenda Produkteve

lipjanipress

Nisma Për Kosovën: Tubim në Lipjan me datën 25.09.2017 në ora 17:00 Shtepia e Kultures “Tahir Sinani”

lipjanipress

Vandalizmi në shkolla shfaq papërgjegjësinë e institucioneve

lipjanipress

PDK-Lipjan, nominon z. Shukri Bujën për kryetar të Lipjanit!

lipjanipress

Parashikimi i motit për javën që po vjen

lipjanipress

Operacion i rrallë i kryer me sukses nga mjeku lipjanas Dr.Xheladin Rizani dhe ekipa ndihmëse

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti sot vizitoi për së afërmi punimet në hapjen dhe zgjerimin e shtratit të lumit në Blinajë.

lipjanipress

Vjedhje në një fshat të Lipjanit, ja çfarë bënë hajnat (Video)

lipjanipress

Arrestohet hajni i Lipjanit

lipjanipress

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti uron 7 Marsin të gjithë mësimdhënësve

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli