LipjaniPress

Policia bllokon hyrjen e “Grandit”, e dyshimtë një veturë me regjistrim të Beogradit

Lajme

Policia e Kosovës ka bllokuar hyrjen e hotelit “Grand” në kryeqytet, pasi ka marrë informata për një automobil të dyshimtë me targa të Beogradit.

Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Florije Ahmeti, ka konfirmuar rastin për Koha.net duke thënë se policia është duke u marrë me rastin, por pa dhënë detaje të tjera.

“Një model Opel ngjyrë hiri është gjetur i braktisur sot rreth orës 16:00 para hyrjes së Grandit. Policia është duke u marrë me të”, ka deklaruar ajo.

 

Facebook Comments

Related posts

Asnjë qeveri s’mund ta ndalë punën e Gjykatës Speciale

lipjanipress

“The Times” publikon dokumentin sekret: Kush e organizoi grushtin e shtetit në Turqi

lipjanipress

“Tremben” kandidatët, ngritja e KLP dhe KLGJ mund të futet në ngërç (VIDEO)

lipjanipress

Shtatzëna me COVID-19 në Kosovë është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe në kujdesin intenziv

lipjanipress

Komuna e Drenasit ndalon shaminë,mjekrat tek meshkujt, minifundet dhe xhinset në shkolla (Dokument)

lipjanipress

Limaj: Ramush Haradinaj kandidat i opozitës për Kryeministër

Press Lipjani

I dënuari nga grupi i Kumanovës jep një mesazh emocionues

lipjanipress

Nesër në Mitrovicë nisin gërmimet për varrezë të dyshuara masive

lipjanipress

Isa Mustafa dhe Ismet Beqiri me qëndrime të ndryshme për strukturat paralele

lipjanipress

Komuna e Prishtinës paralajmëron largimin e familjeve që nuk janë raste sociale

lipjanipress

Ardhja e mërgimtarëve, rrit numrin e aksidenteve

lipjanipress

Kusari e Sejdiu kërkojnë Komision Hetimi Parlamentar për Politizim të Bordeve dhe Pozitave të Larta

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli