LipjaniPress

Aktualisht qetësi totale në Mitrovicë

Lajme

Pas raportimeve në lidhje me zhvillimet e fundit rreth murit, Klan Kosova raporton se edhe në këto momente gjendja në veri të Mitrovicës është në qetësi totale.

Gjatë ditës në afërsi të urës kryesore të Ibrit në Mitrovicë, qytetarë serbë u mblodhën për të protestuar pas disa paralajmërimeve për mundësi të prishjes së murit të ndërtuar.

Situata aktualisht në Mitrovicë është e qetë.

Facebook Comments

Related posts

Prishtinë, kështu i shmanget aksidentit që ka mundur të jetë tragjik (Video)

lipjanipress

Gjendet traktori i vjedhur para 18 vjetësh (Video)

lipjanipress

Nënshkruhet marrëveshja për Projektin e Statistikave në Vendim-marrje

lipjanipress

Në qytetin e Lipjanit është ngritur Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari (VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Vetëm 4 % e grave trashëgojnë pronë

lipjanipress

R E A G I M: Daim Hiseni reagonë publikisht deri tek institucionet relevante në vend

lipjanipress

Filloi edhe asfaltimi i rrugës Magure-Blinajë (FOTO)

lipjanipress

Kosovari përdori rrejshëm masakrën e Reçakut, për ta fituar pensionin invalidor në Zvicër

lipjanipress

NJOFTIM PUBLIK PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR TË KOMITETIT KOMUNAL VEPRUES NGA PËRFAQËSUESIT E ORGANIZATAVE TË SHOQËRISË CIVILE

lipjanipress

Ndrroi jet gazetari Ganimet Klaiqi

lipjanipress

Hoxhaj takim me delegacionin egjiptian: Kosova faktor stabiliteti në rajon

lipjanipress

Kryetari i PDK’së premton fuqizimin e rinisë dhe grave

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli